دوشنبه 23 تير 1399  
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :

اخبار

1399/2/22 دوشنبه

بازدید مشترک دکتر آرش یلالی معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی آبادان بهمراه دکتر جلیلیان ریاست مرکز بهداشت شادگان از مراکز روستاهای جفال / بدرانی / سالمی 1 بعمل آمد.

.


بنا به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شادگان (کاظم زارعی) :

دکتر یلالی معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی آبادان از مراکز خدمات جامع سلامت روستاهای جفال / بدرانی / سالمی 1 که از توابع مرکز بهداشت شهرستان شادگان می باشند بهمراه دکترسجاد جلیلیان رییس مرکز بهداشت شهرستان بازدید بعمل آوردند.ایشان در ابتدا از چگونگی روند خدمات ارائه شده توسط محافظان سلامت شاغل در مراکز فوق الذکر را مورد ارزیابی قرار دادند.

دکتر یلالی ضمن عرض خدا قوت و آروزی قبولی طاعات همه عزیزان در این ماه پر فیض و برکت از زحمات و تلاش شبانه روزی کارکنان تشکر و قدردانی نمودند.

وی در این برنامه بازدید خاطر نشان کردند که با توجه به شیوع این بیماری مهلک و خانمان سوز که مدتی است در جامعه ما سایه افکنده است می بایستی همه ما که جزء کادر وزارت بهداشت و درمان هستیم جهت کنترل و عدم انتشار ویروس کرونا بیش از گذشته تلاش و کوشش کنیم.

در خاتمه این بازدید دکتر جلیلیان رئیس مرکز بهداشت شادگان ضمن تشکر از حضور معاون بهداشتی دانشکده در شادگان ، اظهار کردندکه تمامی پرسنل متعهد و دلسوز مرکز بهداشت شهرستان همیشه و در همه حال آماده خدمت رسانی به مردم شریف شادگان بوده و خواهند بود.

.
آرشیو
بیشتر
نسخه قابل چاپ