رویدادهای مهم
شنبه 8 اسفند 1394 دیدار رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با پرستاران در شادگان به مناسبت روز پرستار  بنا به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شادگان (کاظم زارعی) :
در مورخه 26 بهمن 1394 دکترعلیرضا آموزنده رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان به همراه مدیر دفتر پرستاری و مسئول دفتر ریاست به پاس ارج نهادن و تشکرازخدمات شبانه روزی کادر زحمتکش پرستاران شاغل در بیمارستان شهید معرفی زاده و تبریک روز پرستار به شهر ولایت مدار شادگان تشریف آورده و با اهداء شاخه گل و هدیه ضمن تبریک این روز از  زحمات این عزیزان تشکر و قدر دانی نمودند.
دکتر آموزنده در ابتدا سخنان خود با تبریک فرا رسیدن روز پرستار که مزین شده است به روز ولادت با سعادت حضرت زینب(س) که به همگی درس ایثار آموخته است، از زحمات کلیه کادر درمان تشکر و قدردانی کرده و در خصوص فرایند و پیشرفتهای حاصل شده که در طرح تحول نظام سلامت ایجاد شده است مطالبی بیان نمودند. درادامه تعدادی از پرستاران به بیان بعضی از مشکلات و نواقص پرداختند، که دکتر آموزنده قول مساعدت بیشتر به همکاران دادند.
 


تعداد بازديد اين صفحه: 131414
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20425819 تعداد بازديد زيرپورتال: 441533 اين زيرپورتال امروز: 405 سایت در امروز: 17969 اين صفحه امروز: 214