اوقات شرعي
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :


تصاویر روز
و لا تحسبو الذین قتلو فی سبیل الله امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقونشهید حاج علی معرفی زاده در سال 1327 در شهرستان شادگان متولد گردید و پس از اخذ مدرک دیپلم شغل معلمی را برگزید. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بعنوان رئیس اداره آموزش و پرورش شادگان انتخاب شد، در دوره های اول و دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی با اکثریت آرا بعنوان نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی انتخاب و شروع به فعالیت نمود که می توان به یکی از دست آوردهای مهم ایشان پیگیری و احداث پروژه بیمارستان کنونی اشاره نمود، در یکی از مسافرت ها همراه شهید محلاتی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران و عده ای از نمایندگان مجلس در تاریخ 1/12/1364 هواپیمای مسافربری ایشان مورد حمله ناجوانمردانه هواپیمای عراقی قرار گرفته و به خیل شهیدان گلگون کفن پیوست. روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد.
بیمارستان شهید معرفی زاده واقع در استان خوزستان، شهرستان شادگان، بیمارستانی است درمانی و وابسته به دانشگاه علوم پزشکی آبادان با 125 تخت ثابت که در سال 1371 شمسی تاسیس گردید. هم اکنون این بیمارستان دارای بخش های داخلی، جراحی عمومی، جراحی زنان و زایمان، کودکان، CCU، دیالیز، اورژانس، ICU و دیگر واحدهای پاراکلینیکی و درمانگاهی می باشد.


  

رویدادهای مهم


يكشنبه 15 تير 1399


تعداد بازديد اين صفحه: 8980
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26444279 تعداد بازديد زيرپورتال: 427736 اين زيرپورتال امروز: 586 سایت در امروز: 21177 اين صفحه امروز: 7