پنجشنبه 24 خرداد 1403  
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :

اطلاعیه ها

1395/12/3 سه‌شنبه

همایش حجاب و عفاف در سالن اجتماعات شبکه بهداشت شادگان برگزارگردید.

.
 
    


 بنا به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شادگان(کاظم زارعی) :
امروز دوشنبه مورخه 2/12/95 اسفند 1395 همایش حجاب و عفاف با هماهنگی اموربانوان و ستاد صیانت شبکه بهداشت ودرمان شادگان با هدف آشنایی بیشتر از جایگاه و مقام زن و مرد در دین مبین اسلام، برای پرسنل در محل سالن اجتماعات برگزار گردید.برنامه با تلاوتی چند از کلام الله مجید و سرود پر افتخار میهن عزیزمان ایران آغاز گردید.
در ابتدا دکتر جانبی مدیر شبکه بهداشت شهرستان ضمن عرض خیر مقدم به کلیه مدعوین در خصوص اهمیت و جایگاه حجاب و عفاف در جامعه مطالبی بیان نمودند.
در ادامه سخنران این برنامه جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین عادل فریحی مباحث و مطلبی خود را با بیان جایگاه و مقام زن و مرد در اسلام آغاز نموده و با ارائه مطالب بسیار مفید و ارزشمندی از آیات کلام الله مجید و روایاتی از ائمه اطهار علیهم السلام به زبانی شیوا ارزش زن و مرد را بیان نمودند.ایشان با نمایش تعدادی فیلم و مستندات موجود دیدگاه جهان غرب در خصوص انسان علی الخصوص زن که بعنوان یک کالای تجاری و تجملی همیشه مورد سوء استفاده قرار میگیرد را مورد ارزیابی قرار دادند. در خاتمه این برنامه حاج آقا فریحی به سوالات و پرسشهایی که از طرف حضار بیان می شد پاسخ میدادند.
.
آرشیو
نسخه قابل چاپ
بیشتر